SK Erazem

Sabljanje še nikoli ni bilo tako zabavno!

Slovenci - mladinski prvaki Jugoslavije

Posamično:

Leto 

 Prvak

 Orožje

 Klub

 Trener

 1933Fran Pihlar Meč MASK, Maribor ?
 1939Milutin Križanec FloretIlirija, Ljubljana Rudolf Cvetko
 1940Lovro Verčko MečIlirija, LjubljanaRudolf Cvetko
 1947Nevenka Dolanc FloretRudar, TrbovljeRudolf Cvetko
 1949Olga Košir FloretPolet, Maribor Metod Mohor
 1951Maja MiheličFloretKrim, Ljubljana Cvetko, Pengov
 1952Maja MiheličFloretKrim, Ljubljana Cvetko, Pengov
 1953Maja MiheličFloretKrim, Ljubljana Cvetko, Pengov
 1956Walter Oblath FloretBranik, Maribor Metod Mohor
 1956Walter Oblath SabljaBranik, Maribor Metod Mohor
 1957Andrej Jan Zajec SabljaTVD Partizan Tabor, LjubljanaRudolf Cvetko
 1958Andrej Jan Zajec SabljaOdred, LjubljanaRudolf Cvetko
 1962Janez Funkl MečOdred, Ljubljana Cvetko, Baumgarten
 1965Iztok Simoniti MečOlimpija, Ljubljana Baumgarten, Zajec
 1966Iztok Simoniti FloretOlimpija, LjubljanaBaumgarten, Zajec
 1979Boštjan Salobir FloretOlimpija, Ljubljana Marijan Pengov
 1979Bojan Wernig MečOlimpija, LjubljanaCvetko, Pengov
 1980Borut Stanič FloretTVD Partizan Tabor, Ljubljana Rudolf Cvetko
 1983Barbara Gogala FloretŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1984Eva Tomić FloretŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1984 Andrej Zajec SabljaŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1985 Andrej Zajec SabljaŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1986 Andrej Zajec SabljaŽelezničar, BeogradAndrej Jan Zajec
 1987 Andrej Zajec SabljaŽelezničar, BeogradAndrej Jan Zajec

Ekipno:

 Leto

Orožje 

Klub 

 Trener

 1979Floret mladinci Olimpija, Ljubljana Marjan Pengov
 1981Sablja mladinciŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1982 Floret mladinkeŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1983Floret mladinkeŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1984Floret mladinkeŠport Oprema, Ljubljana Andrej Jan Zajec
 1990Sablja mladinci Olimpija, Ljubljana Marjan Pengov

Slovenci - članski prvaki Jugoslavije

Posamično:

 Leto

Prvak 

Orožje 

Klub 

Trener 

 1933Ivka Tavčar FloretIlirija, Ljubljana Rudolf Cvetko
 1933Edvard Marion FloretIlirija, LjubljanaRudolf Cvetko
 1936Marjan Pengov FloretIlirija, LjubljanaRudolf Cvetko
 1940Bojana Kukec FloretIlirija, LjubljanaRudolf Cvetko
 1955Jožica Frageš FloretBranik, Maribor Metod Mohor
 1958Jure Baumgarten FloretOdred, LjubljanaCvetko, Pengov
 1960Jure Baumgarten FloretOdred, LjubljanaCvetko, Pengov
 1962Erika Majerič FloretBranik, Maribor Metod Mohor
 1965Iztok Simoniti MečOlimpija, Ljubljana Jure Baumgarten
 1987 Andrej Zajec SabljaŽelezničar, Beograd Andrej Jan Zajec
 1990 Andrej Zajec SabljaŽelezničar, BeogradAndrej Jan Zajec

Ekipno:

 Leto

Orožje 

Klub 

Trener 

1953Floret članice Odred, Ljubljana Cvetko, Pengov
 1961Floret člani Odred, LjubljanaCvetko, Pengov